sex zoznamka, sex ponuky, priváty a escort

Anjelik (41)
Bratislava V., Petržalka, Dvory 4
online dostupnosť overená pred 3 týždňami (29.06.2019 - 10:34)
Anál, Bozkávanie, Orál, S/M soft, Piss, Foot fetish, Masáž relax, Masáž profi, Dominantný prístup, Výprask, Anál pánsky, Autoerotika, Honenie, Klinické vyšetrenie, Masáž prostaty,
AJ ZA HRANICE
Prsia 5
výška 163cm
váha 59kg
postava normálna
dispozícia len privátne
aj na viac dní áno
komunikujem
moja dostupnosť DENNE 11-01 PIA-SO DENNE
dnes dostupnázavolaj mi! A dohodneme sa...
adresa tohto profilu je: www.CALLME.sk/0948413877

WWW.EROTICKA-MASAZ.SK-všetky info(súkromná web site)
Rada Vás uvítam v mojom KLIMATIZOVANOM čistom bytíku, kde sa schladíš, aby si sa na konci ocitnúť " v nebi" Na všetky masáže ktoré mám v pomuke-HTTP://EROTICKA-MASAZ. SK/BLOG- Ti viem poskytnúť primeranú zľavu. Stránka JE MOJA SÚKROMNÁ, na nej som ja-NIE SOM PODNIK. Objednať sa môžeš aj vopred pár hodn, či dní. minimálne však 1hodinu vopred. OBJEDNáVKY LEN TELEFONICKY-NIE SMS! Ujasni si čo očakávaš-doporučujem PREČÍTAJ SI MOJU STRÁNKU-overíš si profesionalitu-vytváram ju sama. Erotická tantra nie je o budhoch, nádherne vyzerajúcich mladých masérkach ani o nedotknuteľnosti masérky, ani o luxusných priestoroch, ale o RELAXE a POCITOCH PRI DOTYKOCH-Dotyky sú cielené, nesmie to byť len bezduché hladkanie. Zapájam znalosti erotogénnych zon a akupresúrnych bodov na zvýšenie rozkoše.
Diskrétnosť, zdravie a garancia stretnutia NÁS DVOCH bez prítomnosti neželaných očí GARANTUJEM.. Foto - 06/2019-dopísala som len textPrvoplánovo sex neponúkam-nevylučujem ho-môže sa pritrafiť všeličo. A Keď náhodou-tak výlučne s ochranou( Vopred môžeš vylúčiť intímnejšie praktiky-rešpektujem plne Vaše priania). OBJEDNAŤ sa môžeš vopred aj pár hodín, či dní ( potom si to potvrdíme-samozrejme) Počet vrcholov je neobmedzený-i keď obyčajne stačí jeden ale MEGAORGAZMUS. Ak sa nedovoláte- Na zmysluplné sms odpoviem-hneď ako budem môcťVŚETKY INFO SÚ NA MOJEJ STRÁNKE.
Odporúčam: Mix masáží=130€/90min
Po otvorení dverí Ťa čakám pekne upravená, v erotickom prádielku a kostýme, či šatách, podväzkoch a vysokých opätkoch. V kľude si môžeme dať čajík, kávičku, porozprávať sa pri relaxačnej hudbe. Na detailné upresnenie Tvojich predstáv máš čas. Tento môj program nie je striktne vymedzený tým, čo ja si na Teba vymyslím. Aj Ty môžeš popustiť uzdu svojej fantázii a prípadne mi ju môžeš predostrieť. /Či to chceš nechať na mňa? / Začnem si Ťa pomaličky vyzliekať, spolu sa môžeme osprchovať i keď ja už budem okúpaná a nedočkavá ne Teba. Jemnými ťahmi Ťa začnem masírovať prírodným olejčekom bez vône.. Z jemnej a intenzívnej tantry, postupne prejdem do nuru masáže / masáž celým telom- olejová/prsiami, rukami, celým telom Ťa budem rozmaznávať dotykmi a kĺzavými pohybmi, až Ťa nabudím k rozkoši. Keď Ťa otočím už bude Tvoj poklad v pozore a začína nebeské vzrušenie, ktoré budem predlžovať toľko ako sa len dá. Ak to už nebudeš vedieť vydržať, môžeš sa zapojiť a čo bude potom? To sa vyvinie samo od seba. Ak budeš blažený v nečinnosti, nič a nikto Ťa nebude nútiť sa čo i len pohnúť, všetko spravím za Teba. Na konci môžeš očakávať prudký výbuch gejzíru, ktorý usmerníme želaným smerom. Ak sa budeš chcieť zapojiť-nie som proti.
Za dotyky na telo nie sú príplatky. Ty sa ochudobňuješ o pocity, ktoré v stave pasivity dosahuješ a ktoré vedú k celotelovému orgazmu. Pokiaľ vyvíjaš energiu smerom ku mne-nebudeš mať z masáže taký koncový zážitok ako by si mohol mať. ( neplatí to však na všetkých mužov) Porozmýšľaj, čo odo mňa očakávaš a pokúsim sa ti vyhovieť. Mám množstvo alternatív, kde nemusíš byť pasívny ( vzájomná Tantra, Vzájomná Nuru, Vzájomná masáž-napr.. )ktoré ti viem ponúknuť a aj Ťa do nich "zasvätiť". Všetci solídni gentlemani od 18 bez vekového obmedzenia sú vítaní.
SOM Skúsená MASÉRKA S LICENCIOU NA KLASICKÉ MASÁŽE, TANTRA MASÁŽE, THAJSKÉ MASÁŽE a s množstvom iných masérskych certifikátov a dlhoročnou praxou. Študovala som najmä v zahraničí. Znalosť anatómie a akupresúrnych bodov, citlivých zón sa nedá naučiť len skúsenosťou a aj tých mám veľa.
Tantra masáž je najmä hlboko intímna a diskrétna záležitosť. Výmena pocitov a energií medzi dvoma ľuďmi, nie "skupinová párty". Dynamická, nežná, živelná, až živočíšna či vzájomná-záleží na povahe, psychickom rozpoložení klienta a na dohode. Rozkoš pocítiš mojimi šikovnými rukami, či telom ( NURU) nie je treba nič iné, verím, že ak máš rád nežné dotyky, budeš sa rozplývať blaženosťou.
Vnímavými dotykmi Ťa privediem do nebeského relaxu. Máš toľko možností, ako nikde. MOJE Programy SÚ EROTICKY-až SEXUÁLNE LADENÉ s burácajúcim HAPPY-ENDOM podľa výberu doplnené o terapeutickú masáž, reflexnú masáž chodidiel s perličkovým kúpeľom. Každá masáž môže byť s dotykmi na telo.
Výber z ponuky:
1/ 90min. program Mix masáží- z každého rožka-troška Použité sú v jednej masáži prvky Tantra, nuru, erotickej celým telom, prsiami rukami, + mega orgazmus ak chceš i terapeutická na uvoľnenie stuhnutých svalov=130€ ( Happy end-koľko a ako chceš)
2/1h-erotická masáž + happy end - 100€
3/Royal massage - 2h-Prvky Tantra spojené s nuru a empatickými trikmi na zvýšenie rozkoše, perličková kúpeľ chodidiel, lávové kamene + happy end
4/Masáž pre náročných - 2 hodiny +++cca 200€-program dohodou
5/Krátka masáž intímnych partií 30min = 60€
Počet vrcholov neobmedzený dotyky SLIZNÍC nedovolím. ( zdravie na 1.mieste)Parkovisko všade vôkol bezplatné. Bus - 95.99, el - 1, Farského.

0948 413 877   +421948413877
0948 413 877   +421948413877

AKO ODPORÚČAM ZAČAŤ NAŠU SPOLOČNÚ KOMUNIKÁCIU:
 predstav sa ako "PILOT" alebo
... našiel som tvoj inzerát na Zavolajmi.sk ... 

A VŠETKO MI JE HNEĎ JASNÉ!


erotická masáž tantrická masáž senzuálna masáž nuru body to body sex masáž v Bratislave
 
SEX◊RADAR.sk smart
sex erotická smart mobilná aplikácia appka apka
smart vyhľadávanie v tvojom okolí a na cestách
 v aute